Podwójna mistrzyni Europy! Sukcesy białogardzianki [FOTO]

Ola Kubińska z Białogardu sięgnęła po podwójną koronę mistrzyni Europy oraz zwyciężyła w OVERALL. Mazurek Dąbrowskiego wybrzmiał 3 razy!

Wszystko to wydarzyło się podczas Mistrzostw Europy IFBB w Santa Susanna w Hiszpanii, gdzie Ola Kubińska stanęła na najwyższym podium w kategoriach:
– Fitness Artystyczne Juniorek OPEN
– Fitness Artystyczne Seniorek pow. 163cm
– Overall Fitness Artystyczne

Dodajmy, że dla utytułowanej zawodniczki były to już ostatnie Mistrzostwa Europy jako juniorki, zakończone fantastycznym sukcesem. Ola ponadto wywalczyła w Santa Susanna 4. miejsce w kategorii Bikini Fitness Juniorek (10. miejsce wśród seniorek)

Co ważne, białogardzianka na 2 tygodnie przed mistrzostwami w Hiszpanii obroniła tytuł mistrzyni Polski w Fitness Artystycznym oraz zdobyła tytuł mistrzyni Polski w Bikini Fitness.