VIII Gala Zapasów w Pelplinie: ZKS zdobywa trzy medale [FOTO]

W Pelplinie odbyła się VIII Gala Zapasów, która okazała się nie tylko emocjonującym wydarzeniem sportowym, ale także świetnym dniem dla ZKS. Drużyna osiągnęła imponujący sukces, zdobywając aż trzy medale!

Oto wyniki utalentowanych zawodników:

Złoty medal w kategorii wagowej 52 kg zdobył Mateusz Klus. Jego determinacja i umiejętności zapewniły mu zasłużone zwycięstwo.

Srebrny medal w kategorii wagowej 40 kg trafił w ręce Ksawerego Gajdy. To wspaniała nagroda za ciężką pracę i oddanie w treningach.

Brązowy medal w kategorii wagowej 34 kg zdobyła Natalia Bohdziewicz. Jej wysiłek i zaangażowanie zostały docenione na całej linii.

Ponadto, warto podkreślić, że nasi utalentowani zawodnicy osiągnęli również imponujące rezultaty na innych pozycjach:

Keonard Dudkiewicz zajął V miejsce w kategorii wagowej 68 kg.
Aneta Cabanek zajęła V miejsce w kategorii wagowej 34 kg.

W zawodach udział wzięli również Jaremi Kosiorek, Michał Mróz, Marcin Cabanek, Alan Roznowski oraz Aleksander Sengstock, którzy zakończyli rywalizację na VIII miejscu.